Přeskočit na obsah

Projekty

Jsme zapojeni:

Název projektu: Zkvalitnění kompetencí zaměstnanců MYJÓMI

Registrační číslo: CZ.03.1.52/0.0/0.0/16_043/0005091
Doba realizace projektu: 20 měsíců

Naše společnost realizuje projekt v rámci výzvy 03_16_043 Podnikové vzdělávání zaměstnanců. Cílem je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců, zajištění souladu jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti, čímž bude zvýšena konkurenceschopnost podpořených zaměstnanců na trhu práce. Projekt je spolufinancován Evropskou unií.
Název projektu: MYJÓMI PONOŽKY, SOCIÁLNÍ PODNIK je spolufinancován Evropskou unií.

Termín realizace: 1. 11. 2018 – 31. 10. 2020

Projekt podpořený Evropskou unií v rámci Operačního programu Zaměstnanost zavádí novou výrobu nového produktu v rámci existujícího družstva invalidů MYJÓMI v Brně. Cílem je zahájit výrobu vlastní produktové řady ponožek podle vlastního designu, ale i jako zakázkovou výrobu pro firemní a jinou klientelu. Spolu s výrobou budou aplikovány principy fungování integračního sociálního podniku na daný segment družstva invalidů MYJÓMI. V rámci družstva vznikne výrobní část zaměřující se výhradně na výrobu ponožek s aplikací principů sociálního podnikání.Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.

Facebook Instagram LinkedIn Twitter YouTube