Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

VĚRNOSTNÍ PROGRAM: RODINNÉ PASY

VĚRNOSTNÍ PROGRAM: RODINNÉ PASY

Během února naše Ponožkárna připravila svůj první věrnostní program. Pro držitele karet Rodinných pasů nyní nabízíme slevu 15 % na celý sortiment zboží. Víc informací naleznete u poskytovatele slev.

Betelné šátky i služby naší myčky již v tomto věrnostním programu zařazené máme. Držitelé karet nakupují se slevovým kódem a v myčce se prokazují svými platnými kartami. Rodinné pasy máme moc rádi a spolupráce s jejich poskytovatelem, kterým je Jihomoravský kraj, si velice vážíme.

Loni vyšla strana o MYJÓMI v krajském časopise Rodinka, kde byly čtenářům představeny naše Betelné šátky i myčka. Následně se pak MYJÓMI objevilo v katalogu kupónových slev a ve Vánoční soutěži, kterou pořádalo Hitrádio City Brno. Na další akce i pro Ponožkárnu se můžete těšit také letos, sledujte naše sociální sítě a další novinky Vám neuniknou.

Pokud znáte a máte oblíbené jiné věrnostní programy, kam byste chtěli zařadit výrobky nebo služby MYJÓMI, zašlete nám své nápady na možnou spolupráci na marketing@myjomi.cz.


Facebook Instagram LinkedIn Twitter YouTube