Přeskočit na obsah

Nové filtry ulehčí výběr

Nejnovější vzory ponožek, anebo právě takové, které právě hledáte. To aktuálně nabízejí nové filtry, které jsme přidali na web naší ponožkárny.

Nové filtry ulehčí výběr

Prohlížet a vybírat si mezi nabízenými vzory, kterých postupně stále přibývá, je proto teď jednodušší, a to jak v sekci pro dospělé, tak i pro děti. Dospělí zákazníci tak mohou zabrousit do „škatulek“ ponožek velikonočních či vánočních, s ovocem či se zvířátky, jednobarevných, námořnických, oblekových nebo speciálních s puntíky. 

Naposledy zmíněné prioritně vznikly u příležitosti říjnového Puntíkového dne, který si klade za úkol zvýšení povědomí veřejnosti o lidech trpících lupénkou (psoriázou) a k němuž se v MYJÓMI i letos připojujeme. Ale protože se ponožky s puntíky vyrobené v černé i bílé variantě dají nosit celoročně, v nabídce PONOŽKÁRNY zůstanou. Filtry doplnily taktéž nabídku ponožek pro děti, kde zatím hraje prim ovoce, zvířátka a námořnické motivy.


Souhlas s cookies

Pro co nejlepší zážitek z používání našeho webu od Vás potřebujeme souhlas se zpracováním souborů cookies. Jsou to malé soubory, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Děkujeme, že nám ho dáte a pomůžete nám tak web dále zlepšovat.

Facebook Instagram LinkedIn Twitter YouTube